• https://www.facebook.com/Atayurtyayinevi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905441604432
  • https://twitter.com/atayurtyayinevii
  • https://www.instagram.com/atayurtyayinevii
  • https://www.youtube.com/channel/UCsY1oU1zXjT-N59GjiSQDrQ
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle

Hizmetlerimiz

Editöryal Hizmetler
ATAYURT Yayınevi, yayınlanmasına karar verdiği kitaplar için ücretsiz EDİTÖRLÜK HİZMETİ sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında uzman editörler tarafından okunan kitaplar yazım, anlatım ve ifade bozuklukları gözden geçirilmekte ve düzenlenmektedir. 

Tasarım ve Yayına Hazır Hale Getirme
ATAYURT Yayınevi, yayına hazırlayacağı kitapların tasarım-uygulama (mizanpaj) hizmetini eksiksiz olarak yerine getirir. Ekibimiz tarafından tasarlanan sayfaların son hali, basım öncesinde yazara PDF formatında iletilmekte, gerekli görüldüğünde düzeltmeleri yapılmaktadır.

Kapak Tasarımı
Yayına hazırlanan kitapların kapakları, alanında uzman grafikerler tarafından tasarlanmaktadır. Standart kitaplar için kapak tasarım bedeli sözleşme esasına göre düzenlenir. Bu hizmet yazarın tasarımcıyla yapacağı görüşmenin ardından hazırlanacak 3 adet taslak çalışmayla sınırlıdır. Taslak çalışmalar, elektronik ortamda yazara sunulur. Yazar onayının ardından baskıya gönderilir.

ISBN, Bandrol ve Barkod İşlemleri
ATAYURT Yayınevi, yayınlayacağı kitaplar için Kültür Bakanlığına ISBN numarası için başvuruda bulunur ve bandrol/barkod işlemlerini tamamlar. Bu işlemler sonrasında gerekli belgeler sözleşmeye eklenir. 

Dağıtım ve Satış
ATAYURT Yayınevi, basımını gerçekleştirdiği kitapları öncelikle ATAYURT Yayınevi sayfasından satışa sunar. Sayfamız üzerinden başta tüm Türkiye olmak üzere Dünya'nın yaklaşık 110 ülkesine Türk Lirası fiyatları üzerinden satış yapılabilmektedir. Yine Türkiye'nin birçok kitabevi ve çevrimiçi kitap pazarlama siteleri üzerinden de kitaplar satışa sunulur.

Tanıtım
ATAYURT Yayınevi, yayınladığı kitapların tanıtımı için standart faaliyetleri ücretsiz olarak sunar. Bu hizmet, hazırlanan basın bültenlerinin gazetelerin kitap eklerine, ilgili köşe yazarlarına ve edebiyatla ilgili periyodik yayınlara gönderilmesini kapsar. İlan ve raklamla tanıtım faaliyeti, ayrıca ücretlendirilir.

Ücretsiz Diğer Standart Hizmetler

* Arka kapak metninin yazımı ve düzeltilmesi,
* İçindekiler ve dizin oluşturma,
* Dipnotların düzenlenmesi,
* Tanıtım amaçlı basın bülteni hazırlanması,
* Basından gelecek söyleşi-röportaj taleplerinin organize edilmesi,
* Arşiv ve saklama hizmetlerinin muhafazasıdır.

Diğer tüm soru ve talepleriniz için bilgi@atayurtyayinevi.com adresine e posta gönderebilirsiniz. 

Takvim
OKUR KİTABEVİ