• https://www.facebook.com/Atayurtyayinevi
  • https://twitter.com/atayurtyayinevi
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle

Anasayfa


     Gerçek Burada

   
Ürün Kodu : 9786058064515
Üretici : ATAYURT Yayınevi
Fiyat : 36 TL 
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

* Kapıda ödeme için sipariş formunu doldurmanız yeterlidir. 
 * ÜCRETSİZ KARGO

Kredi kartı ile satın almak içinhttp://bit.ly/2IXJPzX
Gerçek her zaman hayatlarımızda var olmuştur. Bazen  bakmaya korkmuşuzdur. Gerçek soğuktur ama yine de gerçektir. Doğru olan, her zaman kalbimizden gelendir. Gerçek ve yalan     ilişkisi, sadece bireysel hayatlarımızda var olmamıştır, daha büyük bir oyunun parçasıdır. Devletler, hükûmetler, sosyeteler ve şirketler uzunca yıllardır bu oyunda var olmuştur. Ancak bu oyunun efendileri bir gün düşecektir, yeni düzenin tabanı bir gün kırılacaktır. 

Artık bilgi edinmek, insan haklarını savunmak ve gerçeği aramak, uluslararası  bir insan hakları dayanışması haline gelmiştir.  İnsanlar artık biliyor. Farkındalık çağı başlamıştır. 

Bu savaş, iyi ile kötü arasında geçen geleceğin savaşıdır. Dünya toplumundan saklanan her şey, bir gün gölgeler altından karanlığın içine doğan bir ışık gibi ortaya çıkacaktır…

“Hükûmet ve kurumsal sektör cehaletimize güvendi. Ama artık bildiğimizi biliyorlar. İnsanlar artık her şeyin farkında. Hükûmetler ve    şirketler uzun zamandır bu oyundalar ve biz daha yeni başlıyoruz...” 

Edward Snowden


 
 
Sipariş Formu
Ad Soyad
Sipariş Miktarı
e posta
Telefon
İl
Adres
NOT
 
 
 
   Sipariş sözleşmesinin tamamını okuduğumu ve anladığımı beyan ederim.
Takvim
REKLAM